4 героя із Шосткинщини відзначені орденом «За мужність» посмертно. Їх нагороди передали родинам
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 5 грудня, за участю голови Сумської обласної військової адміністрації Володимира Артюха відбулося вручення державних нагород родинам військовослужбовців.
Як повідомив міський голова Микола Нога, указом Президента України орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджені (посмертно) наші земляки Дмитро Дзюба, Олексій Рондік, Вадим Коломієць, Андрій Литвиненко.
«Вічна вдячність і вічна шана нашим Героям. Пам’ятаємо кожного», – написав міський голова на своїй Фейсбук-сторінці.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: