Україна повернула 4 цивільних з Сумської області, яких окупанти вивезли у росію + Відео
Війна 20:49, 15.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 15 травня, окрім українських військових, вдалося повернути додому 4 цивільних мешканців Сумської області, яких російські військові насильно вивезли з власних домівок у 2025 році. Про це повідомив омбудсмен Дмитро Лубінець.
Серед повернених – цивільні громадяни віком від 61 до 85 років.
«Сьогодні вони успішно повернулися в Україну та незабаром возз’єднаються зі своїми рідними», – зазначив Дмитро Лубінець.
Фото: скрін з відео, опублікованого Дмитром Лубінцем
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: