Дерматолог
Авто Світ

36 боєприпасів знищили піротехніки ДСНС на Сумщині, зокрема й у Шосткинському районі

Безпека, Війна 12:11, 30.12.2024
 Поділитися

Поділитися в

Минулого тижня піротехніки ДСНС виявили та знешкодили в області 36 боєприпасів.

Серед знищеного арсеналу: бойові частини авіаційних ракет, пострілів до реактивних систем залпового вогню та БПЛА, артилерійські снаряди, протипіхотні і протитанкові міни, ручні, протитанкові і підствольні гранати та гранатометні постріли.

Небезпечні знахідки виявили на територіях Сумського, Охтирського, Конотопського, Роменського та Шосткинського районів.

Всього з початку року на Сумщині зафіксували 1484 випадки виявлення вибухонебезпечних предметів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору