36 боєприпасів знищили піротехніки ДСНС на Сумщині, зокрема й у Шосткинському районі
Поділитися в
Копіювати посилання
Минулого тижня піротехніки ДСНС виявили та знешкодили в області 36 боєприпасів.
Серед знищеного арсеналу: бойові частини авіаційних ракет, пострілів до реактивних систем залпового вогню та БПЛА, артилерійські снаряди, протипіхотні і протитанкові міни, ручні, протитанкові і підствольні гранати та гранатометні постріли.
Небезпечні знахідки виявили на територіях Сумського, Охтирського, Конотопського, Роменського та Шосткинського районів.
Всього з початку року на Сумщині зафіксували 1484 випадки виявлення вибухонебезпечних предметів.




Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: