30 шосткинців одужали від COVID-19. Нових випадків інфікування немає
Поділитися в
Копіювати посилання
Станом на 17 березня на Сумщині зафіксовано 51 804 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію.
За минулу добу COVID-19 підтвердили у 283 жителів Сумської області. Найбільше нових хворих у Сумах – 190. На Шосткинщині нові випадки інфікування не зареєстровані. Про це повыдомляэ Телеграм-канал Коронавырус_Суми_інфо.
За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 735 летальних випадки, з них за минулу добу – 7 (Білопільський р-н – 2, Конотоп – 2, Лебедин – 1, Суми – 2).
Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 47 680 осіб, з них за минулу добу – 166. У числі тих, хто одужав і 30 жителів Шостки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: