Дерматолог
Авто Світ

24 боєприпаси знищили на Сумщині піротехніки ДСНС минулого тижня

 Поділитися

Поділитися в

Піротехніки ДСНС звітують, що минулого тижня знищили 24 боєприпаси на території Сумщини.

Серед знищеного арсеналу були: ручні та протитанкові гранати, гранатометні постріли, артилерійські снаряди, мінометні міни, осколково-фугасні касетні бойові елементи кумулятивні заряди та саморобні вибухові пристрої. Небезпечні знахідки виявили в Сумському, Охтирському, Конотопському та Шосткинському районах.

За даними рятувальників, усього з початку року зафіксували 37 випадків виявлення вибухонебезпечних предметів у Сумській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору