22 медалі вибороли спортсмени клубу «Самурай» з Шосткинщини на Всеукраїнському турнірі зі стильового карате
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві на Всеукраїнському турнірі зі стильового карате вихованці клубу «Самурай» з Шосткинщини вибороли 22 медалі.
На змаганні зібралося 426 спортсменів з 10 областей України. Серед 19-ти клубів каратисти з Шосткинщини посіли 9-те загальнокомандне місце.
Серед нагород у клубу «Самурай» — 6 золотих, 10 срібних та 6 бронзових медалей.
Чемпіонами стали: Злата Кучер (подвійне золото), Роман Головач, Богдан Радченко, Микита Ясік, Михайло Плахута.
Срібними призерами стали: Георгій Воінов, Єгор Подставка, Марія Зубова (дві срібні медалі), Анастасія Кошель, Марія Каніщєва (дві срібні нагороди), Богдан Радченко, Михайло Плахута, Владислав Галушко.
Треті місця посіли: Гліб Рой, Олег Андрос, Владислав Галушко, Ярослав Головач, Микита Ясік, Єгор Подставка.
“Наступний старт нашої команди престижний міжнародний турнір рівня Гранд Прікс Grand Prix Slovakia”, — поділився тренер клубу карате Ігор Кучер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!







Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: