Дерматолог
Авто Світ

22 медалі вибороли спортсмени клубу «Самурай» з Шосткинщини на Всеукраїнському турнірі зі стильового карате

Здобутки, Спорт 10:53, 20.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Києві на Всеукраїнському турнірі зі стильового карате вихованці клубу «Самурай» з Шосткинщини вибороли 22 медалі.

На змаганні зібралося 426 спортсменів з 10 областей України. Серед 19-ти клубів каратисти з Шосткинщини посіли 9-те загальнокомандне місце. 

Серед нагород у клубу «Самурай» — 6 золотих, 10 срібних та 6 бронзових медалей.

Чемпіонами стали: Злата Кучер (подвійне золото), Роман Головач, Богдан Радченко, Микита Ясік, Михайло Плахута.

Срібними призерами стали: Георгій Воінов, Єгор Подставка, Марія Зубова (дві срібні медалі), Анастасія Кошель, Марія Каніщєва (дві срібні нагороди), Богдан Радченко, Михайло Плахута, Владислав Галушко.

Треті місця посіли: Гліб Рой, Олег Андрос, Владислав Галушко, Ярослав Головач, Микита Ясік, Єгор Подставка.

“Наступний старт нашої команди престижний міжнародний турнір рівня Гранд Прікс Grand Prix Slovakia”, — поділився тренер клубу карате Ігор Кучер

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору