Дерматолог
Авто Світ

21 медаль вибороли шосткинські спортсмени на чемпіонаті з карате-до WKC у Конотопі

Знай наших!, Спорт 12:06, 29.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Вихованці Шосткинського міського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Патріот» вибороли 21 нагороду на чемпіонаті міста Конотоп з карате-до версії WKC.

23 травня команда у складі 16 спортсменів під керівництвом Олександра Куниці взяла участь у змаганнях, які зібрали понад 115 учасників із Шостки, Конотопа, Сум, Києва та смт Підлипне.

Спортсмени демонстрували свою майстерність у таких видах програми:

  • «ката» – формальні комплекси карате;
  • «куміте» – поєдинки;
  • «кобудо» – виступи зі зброєю.

Представники Шостки вкотре продемонстрували високий рівень підготовки, силу духу та жагу до перемоги, здобувши загалом 21 медаль:

  • 5 золотих;
  • 10 срібних;
  • 6 бронзових.

Щиро вітаємо вихованців клубу «Патріот» та їхнього керівника Олександра Куницію з чудовим результатом. Такі досягнення стали підсумком щоденної наполегливої праці, витримки та справжнього спортивного характеру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору