21 медаль вибороли шосткинські спортсмени на чемпіонаті з карате-до WKC у Конотопі
Поділитися в
Копіювати посилання
Вихованці Шосткинського міського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Патріот» вибороли 21 нагороду на чемпіонаті міста Конотоп з карате-до версії WKC.
23 травня команда у складі 16 спортсменів під керівництвом Олександра Куниці взяла участь у змаганнях, які зібрали понад 115 учасників із Шостки, Конотопа, Сум, Києва та смт Підлипне.

Спортсмени демонстрували свою майстерність у таких видах програми:
- «ката» – формальні комплекси карате;
- «куміте» – поєдинки;
- «кобудо» – виступи зі зброєю.
Представники Шостки вкотре продемонстрували високий рівень підготовки, силу духу та жагу до перемоги, здобувши загалом 21 медаль:
- 5 золотих;
- 10 срібних;
- 6 бронзових.
Щиро вітаємо вихованців клубу «Патріот» та їхнього керівника Олександра Куницію з чудовим результатом. Такі досягнення стали підсумком щоденної наполегливої праці, витримки та справжнього спортивного характеру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: