Дерматолог
Авто Світ

2025 рік став найважчим для Сумщини за весь час повномасштабної війни: Росія убила майже 200 мирних жителів

Війна 10:55, 2.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

2025 рік став для Сумщини найважчим від початку повномасштабної війни, зазначили у Сумській ОВА.

Інтенсивність ворожих атак зросла майже вдвічі порівняно з 2024 роком. Під ударами були всі прикордонні райони області, а також міста й села в глибині регіону.

Цього року Сумщина пережила удари, які забрали життя мирних людей – у власних домівках, на вулицях, у транспорті, під час свят і звичайних буднів.

Загинули 199 мирних мешканців Сумщини.

За цими цифрами – зламані долі й людські трагедії.

“Щирі співчуття всім, хто втратив близьких через російську агресію. Памʼятаємо кожного, чиє життя було обірване війною. Попри все Сумщина тримається. Вдячність кожному жителю Сумщини – за силу, витримку, єдність і щоденну роботу задля стійкості області”, – говорить голова Сумської ОВА Олег Григоров.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору