20 разів обстріляв ворог Сумщину за добу. Під вогнем були і п’ять громад Шосткинського району
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 3 вересня, вночі росіяни здійснили мінометний обстріл Свеської громади. Зафіксовано 2 вибухи, повідомляє Сумська ОВА.
Попередньо – без людських втрат та руйнувань цивільної інфраструктури.
Учора протягом дня росіяни здійснили 19 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 105 вибухів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Обстрілів зазнали Зноб-Новгородська, Есманська, Середино-Будська, Хотінська, Білопільська, Дружбівська, Краснопільська, Новослобідська громади.
- Зноб-Новгородська громада: був мінометний обстріл (8 вибухів).
- Есманська громада: ворог бив з артилерії (10 вибухів) та мінометів (1 вибух).
- Середино-Будська громада: по місту Середина-Буда здійснено мінометний обстріл (10 вибухів), унаслідок чого пошкоджено приміщення будинку культури, отримали поранення 2 цивільні особи, пошкоджено автомобіль. Також росіяни вдарили з артилерії (10 вибухів), унаслідок чого отримали поранення 4 цивільні особи, 1 правоохоронець загинув. Пошкоджено 2 приватні домоволодіння та приватний автомобіль. Крім того, по м. Середина-Буда здійснено обстріл БпЛА (1 вибух), унаслідок чого пошкоджено приміщення колишнього комунального підприємства – ЖЕКу.
- Хотінська громада: зафіксовано 8 вибухів з міномету.
- Білопільська громада: здійснено артобстріли (10 вибухів) і танкові обстріли (12 вибухів).
- Дружбівська громада: 8 мін скинули росіяни на територію громади.
- Краснопільська громада: здійснено мінометні обстріли (5 вибухів). Унаслідок одного з обстрілів пошкоджено лінію електропередач та газогін.
- Новослобідська громада: зафіксовано мінометні обстріли (20 вибухів).
– Минулої доби ворожі війська відкривали вогонь по 16 населеним пунктам області. Загалом нараховано 102 удари.
Внаслідок обстрілів загинув працівник поліції, ще шестеро осіб отримали поранення. Також, пошкоджено будинок культури, 2 приватні домоволодіння, 2 автомобіля, приміщення колишнього комунального підприємства, господарчу споруду, газогін та лінії електропередачі.
У поліції за даними фактами відкрито кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», – повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.




Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: