2 жителів Шостки померли від Сovid-19, ще 1 – захворів
Поділитися в
Копіювати посилання
За минулу добу в Сумській області Сovid-19 підтвердили у 61 людини. Зокрема і в 1 шосткинця. Таким чином станом на 19 січня в області зафіксовано 44 445 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію
Одужало від коронавірусу минулої доби 426 жителів Сумщини. У тому числі й 34 мешканця Шостки та 3 – району.
Поряд з цим померло від цієї недуги лише за останню добу 10 пацієнтів. Сovid-19 учора забрав життя і 2 шосткинців. За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 588 летальних випадки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: