2 нових випадки COVID-19 виявили у Шосткинській громаді. 16 людей одужали
Поділитися в
Копіювати посилання
Минулої доби на Сумщині COVID-19 підтвердили у 297 осіб. 19 нових випадків виявили у Шосткинському районі, з них 2 – у Шосткинській громаді, повідомляють у Сумській ОДА.
Станом на 23 вересня за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 81680 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 1401 летальних випадки, за минулу добу – 7 (Конотопський р-н – 1, Роменський р-н – 2, Сумський р-н – 4).
Одужало від COVID-19 протягом минулої доби в області 100 пацієнтів. У їх числі 28 жителів Шосткинського району: 16 – Шосткинської громади, 7 – Глухівської, 3 – С.-Будської, 2 – Есманської.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: