18 “Шахедів” ліквідували у небі над Сумщиною
Поділитися в
Копіювати посилання
Росіяни продовжують масово використовувати безпілотники в повітряному просторі України.
Як повідомила Сумська обласна військова адміністрація, сьогодні в небі над областю наші зенітники знищили 18 “Шахедів”.
Станом на 9:00 4 січня Повітряні Сили підтвердили збиття 34 безпілотників по всій Україні. Усього протягом доби ворог атакував 81 БпЛА, 47 з яких були локаційно врачені.
Проте ПС України зазначають, що збиті літальні апарати завдали шкоди на Чернігівщині та Сумщині, зокрема пошкоджено приватні будинки.
З початку року, за ці чотири дні, Протиповітряна оборона Сумщини ліквідувала 35 ворожих безпілотників – звітує Сумська ОВА.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: