Сім призових місць вибороли шосткинські гімнастки на відкритому Кубку Федерації художньої гімнастики в Сумах
Поділитися в
Копіювати посилання
Вихідними, 25-26 вересня, у Сумах відбувся відкритий Кубок Федерації з художньої гімнастики. В змаганнях взяли участь 12 команд з різних областей України, серед них і гімнастки Школи Дерюгіної.
Команда КДЮСШ “Барса” м. Шостка гідно представила рідне місто, показавши гарні результати. Золото виборола Серафіма Ємельяненко, срібні медалі у Віталіни Єрко, Анастасії Теніфостової та Ксенії Старовойт. Бронзу вибороли Поліна Харламова, Алєся Степанищенко та Єлизавета Заяць.
Тренер – Юлія Токарева.





Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: