Дерматолог
Авто Світ

У Шостці за тиждень проти Covid-19 вакцинувалося 1145 людей, розповіли у міськраді

Здоров'я, Медицина 09:38, 26.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Протягом минулого тижня у Шостці щеплення від Covid-19 зробили 1 145 людям. Про це сьогодні, 26 липня, під час апаратної наради розповів  Олександр Жук, директор Шосткинського центру ПМСД.

«Це майже втричі більше, ніж за попередній тиждень. Медпрацівники активно працювали як в амбулаторіях, так і виїздили на великі підприємства. Зокрема, на минулому тижні були вакциновані працівники ПАТ «Бель» і «Фармхіму». Сьогодні будемо працювати на «Імпульсі», у середу на ТЕЦ, з іншими тривають перемовини», – доповів медик.

За вихідні до центру масової вакцинації населення звернулося 66 шосткинців. Загалом з початку вакцинальної кампанії у місті щеплено 4 455 осіб, з них двома дозами – 2 996.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору