У Шостці за тиждень проти Covid-19 вакцинувалося 1145 людей, розповіли у міськраді
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом минулого тижня у Шостці щеплення від Covid-19 зробили 1 145 людям. Про це сьогодні, 26 липня, під час апаратної наради розповів Олександр Жук, директор Шосткинського центру ПМСД.
«Це майже втричі більше, ніж за попередній тиждень. Медпрацівники активно працювали як в амбулаторіях, так і виїздили на великі підприємства. Зокрема, на минулому тижні були вакциновані працівники ПАТ «Бель» і «Фармхіму». Сьогодні будемо працювати на «Імпульсі», у середу на ТЕЦ, з іншими тривають перемовини», – доповів медик.
За вихідні до центру масової вакцинації населення звернулося 66 шосткинців. Загалом з початку вакцинальної кампанії у місті щеплено 4 455 осіб, з них двома дозами – 2 996.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: