Дерматолог
Авто Світ

16 разів обстріляли росіяни Сумщину за добу. Під ворожим вогнем були дві громади Шосткинського району

Війна 09:40, 21.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 21 вересня, вночі росіяни здійснили артобстріл Середино-Будської громади. Зафіксовано 2 вибухи, повідомляє Сумська ОВА.

Учора протягом дня росіяни здійснили 15 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 69 вибухів. Обстрілів зазнали Краснопільська, Юнаківська, Хотінська, Великописарівська, Білопільська, Миропільська, Новослобідська, Зноб-Новгородська громади.

  • Великописарівська громада: ворог бив з мінометів (8 вибухів) та АГС (18 вибухів). Крім того, ворожим БпЛА здійснено скидання ВОГ (2 вибухи).
  • Новослобідська громада: здійснено артилерійський обстріл (1 вибух).
  • Білопільська громада: зафіксовано обстріл з танку (5 вибухів) та артилерії (3 вибухи).
  • Юнаківська громада: 2 міни скинули росіяни на територію громади.
  • Хотінська: був мінометний обстріл (5 вибухів).
  • Зноб-Новгородська громада: здійснено мінометний обстріл (4 вибухи).
  • Краснопільська громада: зафіксовано обстріл з мінометів (16 вибухів).
  • Миропільська громада: був мінометний обстріл (5 вибухів).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору