Дерматолог
Авто Світ

153 окремий батальйон ТРО – наша опора і захист! + Відео

Війна 18:57, 13.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Наш батальйон територіальної оборони пройшов славний бойовий шлях, загартуючись у запеклих боях з окупантами на різних ділянках фронту.

Військовий підрозділ – це, передусім, люди. Вправні, мотивовані воїни, які захищають країну. «Це наша земля! Тут живуть мої діти, тут жив мій дід, прадід», – говорить боєць з позивним «Сєдой».

Там, на фронті, вони захищають і рідну Шостку. Захищають для того, щоб ворог не прийшов сюди. «Дивлячись на те, що було у Харківській області, Донецькій, не хочеться такого побачити тут», – каже військовослужбовець з позивним «Буш».

За словами бійця з позивним «Козеріг», росія приносить лише горе. Він не хоче, щоб наші люди жили у радянському союзі: «Хай орки там живуть!».

«Україна після війни буде незалежною. Це однозначно! Непереможною. Це однозначно!» – переконаний військослужбовець з позивним «Воха», – Я думаю, Україна розквітне, головне, щоб ця війна закінчилась». Він вважає, що сила українців у єдності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору