14% опитаних шосткинців зазначили, що планують цьогоріч на Водохреща скупатися в ополонці
Поділитися в
Копіювати посилання
На минулому тижні на Шостка.INFO пройшло опитування, під час якого шосткинці поділилися, чи планують цьогоріч осунутися в ополонку на Водохреща.
В опитуванні взяли участь 1730 чоловік.
Як виявилося за результатами, більшість шосткинців не планують пірнати у льодяну купель. 63% (1098 чоловік) зазначили, що не будуть купатися в ополонці, бо не є ворогом своєму здоров`ю.
7% (128 учасників) вказали, що раніше щороку купалися, але цього разу не планують.
12% (205 чоловік) пірнають в ополонку традиційно, і цей рік не стане виключенням.
2% (36 учасників) вказали, що цього року вперше відважаться.
2% (36 шосткинців) ще не визначилися, чи будуть пірнати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: