14 червня – Всесвітній день донора крові

Дата 08:30, 14.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Памятай, що нікого не можна

Залишати в біді наодинці,

І нехай вчує в серці кожен

Голос крові: ми – українці!

 Донори Сумщини – гордість України

Шановні донори Сумщини маємо честь і нагоду словами шани, поваги і любові вітати вас з Всесвітнім днем донора крові. Наша область єдина, що має таку велику донорську родину, потужний досвід і красиві традиції. Ви – стратегічний ресурс держави, а ваша висока місія вже багато десятиліть залишається незмінною – врятувати і допомогти.

Донори Сумщини – гордість України. Ви знаходите радість у наданні допомоги іншим, пишаєтеся своїм покликанням віддавати кров, щоб завжди перемагали життя, віра в добро… Радість, надія, любов!

Відповідальність, патріотизм, вимогливість до себе, щирість сердець – ці якості в першу чергу притаманні донорам нашого краю. Якості, які додають їм духовної сили у реалізації нових планів, задумів. Прагнення ще активніше розвивати на Сумщини авторитетний донорський рух.

Ми пишаємося вами, шановні донори! Бажаємо і надалі робити світ здоровішим, добрішим, світлішим. За першим покликом підтримувати власною кров’ю тих, хто цього потребує. Відчувати себе на передовій, щоб дати відсіч негараздам і бідам, які спіткали інших.

Зі святом вас, дорогі донори. Нехай ваша життєва скриня наповнюється найціннішими скарбами – здоров’ям, оптимізмом, сімейним затишком, успіхами, наснагою. Ви сильні і прекрасні, шляхетні і мужні громадяни України. За це вам велика подяка і низький уклін у святковий день.

Від імені та за дорученням колективу

 Сумського обласного центру служби крові

директор Наталія Трофименко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору