14 безпілотників збили цієї ночі над зоною ОТУ “Сіверськ”
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У ніч на 19 листопада над зоною відповідальності ОТУ “Сіверськ” збили 14 ворожих БпЛА. Звіт опублікувало ОК “Північ” станом на восьму ранку.
Із 14 безпілотників 9 знищили сили та засоби ОТУ “Сіверськ”, 5 — сили та засоби повітряного командування.
До відбиття ворожих цілей залучались зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: