13 БпЛА збили над зоною оперативного тактичного угрупування «Сіверськ»
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Над зоною оперативного тактичного угрупування “Сіверськ” збили 13 ворожих БпЛА.
ОК «Північ» повідомляє, що чотири із них знищили силами та засобами ОТУ “Сіверськ”, а решту – силами та засобами Повітряного командування.
Оберігали безпеку в повітрі у Київській, Сумській, Полтавській, Житомирській, Чернігівській областях.
Напад відбивали зенітні ракетні війська, авіація, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: