Дерматолог
Авто Світ

10 призових місць здобули юні фотоаматори Шостки в обласному конкурсі “Моя Україно!”

 Поділитися

Поділитися в

З 2 по 9 жовтня Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю провів обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!». У конкурсі брали участь фотоаматори з різних регіонів Сумщини у вікових категоріях 10-14 та 15-18 років.

Серед переможців, роботи яких були визнані кращими, – і шосткинці.

Так, 9 призових місць отримали вихованці Шосткинської станції юних техніків (директор – Тетяна Манакова). Ілля Бабак здобув два перших місця та три других, Валентин Іванов – два других, Діана Бугай – два третіх.

ІІІ місце у номінації “побутові або жанрові фото” отримав учень Шосткинського ліцею спортивного профілю Станіслав Любивий (фотографії “Юні борці”).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору