10 команд юнаків шкіл Шосткинської громади змагалися за першість з волейболу
Спорт 18:15, 29.12.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Продовжуються змагання у рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць «Шкільні ігри», повідомляє Центр професійного розвитку педагогічних працівників ШМР.
21 та 25 грудня відбулися змагання з волейболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти.
У них взяли участь 10 команд із шкіл Шосткинської міської територіальної громади: Шосткинська школа №1, Шосткинська гімназія, Шосткинська школа №4, Шосткинський НВК: ЗШ №6-ДНЗ, Воронізька школа, Миронівський НВК, Ковтунівський НВК, Клишківський НВК, Собицький НВК.
Змагання відбувалися на базі шкіл №6 та №1, де було створено належні безпекові умови. Команди показали високий рівень майстерності і згуртованості.
Переможцями у першій віковій групі (7-9 класи) стали:
Шосткинський НВК №6 – І місце;
Миронівський НВК – ІІ місце;
Клишківський НВК – ІІІ місце.
Переможці другої вікової групи (10-11 класи):
Шосткинський НВК №6 – І місце;
Воронізька ЗОШ – ІІ місце;
Шосткинська гімназія – ІІІ місце.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: