Сервис Центр

Журналист сообщил о возбуждении уголовного дела и обратился к мэру и руководителю собеса

 Поділитися

Поділитися в

Foto

Шосткинские полицейские возбудили уголовное дело по заявлению о факте подделки и использования поддельных документов. Такую новость в своем блоге сообщил Вячеслав Павленко.

«Підставою для цього стала довідка ДУК «Правий сектор» відносно перебування ВІТАЛІЯ ЛЯШКА в зоні АТО. Нагадую, що у своїй попередній публікації я навів докази щодо спростування даних, викладених у цій довідці. Але без проведення слідчих дій не вдасться встановити істину, у зв’язку з чим вчора з відповідною заявою звернувся до поліції», – написал журналист.

Он обратился к мэру Николаю Ноге и начальнику управления труда и социальной защиты населения горсовета Антонине Наймитенко относительно приостановления начисления и оплаты льготы Виталию Ляшку.

«За викладених обставин та у зв’язку з тим, що може бути завдано шкоди громаді через незаконне використання коштів місцевого бюджету на оплату 75% пільги ВІТАЛІЯ ЛЯШКУ, зараз є доцільним ПРИЗУПИНИТИ НАРАХУВАННЯ ТА ОПЛАТУ цієї пільги до з’ясування обставин, тобто, до вирішення справи правоохоронними органами», – отметил Вячеслав Павленко.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору