Сервис Центр

За якими тарифами платять за електроенергію жителі Сумщини?

 Поділитися

Поділитися в

Foto

Постачальна компанія «ЕНЕРА СУМИ» постійно інформує населення про нарахування за електроенергію. Жителі Сумщини можуть отримати ці дані за своїм особовим рахунком дистанційно у будь-який зручний час: через особистий кабінет або за телефоном кол-центру (0542) 77-99-00.

Наразі ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» проводить нарахування населенню за тарифами, що регулюються державою. Вони розповсюджуються на всіх побутових споживачів та залишаються незмінними, тобто на рівні, визначеному постановою НКРЕКП від 26 лютого 2015 р. № 220 «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню».

Тариф для населення, що проживає у будинках чи квартирах із централізованим опаленням, газовими або електричними плитами становить 0,9 грн до 100 кВт*год на місяць та 1,68 грн понад 100 кВт*год (з ПДВ).

Тариф для будинків з електроопаленням діє для населення, що проживає у квартирах чи будинках (у тому числі готельного типу та гуртожитках), обладнаних електроопалювальними установками. Також поширюється на мешканців негазифікованих багатоквартирних будинків без централізованого опалення. З травня по вересень вони споживають за базовим тарифом, а з 1 жовтня по 30 квітня включно сплачують 0,9 грн до 3000 кВт*год за місяць і 1,68 грн понад 3000 кВт*год (з ПДВ).  

Продовжують діяти після 1 липня й так звані нічні тарифи, тобто диференційовані за періодами часу.

За двозонними тарифами:

✔️ 0,5 тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години);

✔️ повний тариф у інші години доби.

За тризонними тарифами:

✔️ 1,5 тарифу в години максимального навантаження енергосистеми (з 8-ї години до 11-ї години і з 20-ї години до 22-ї години);

✔️ повний тариф у напівпіковий період (з 7-ї години до 8-ї години, з 11-ї години до 20-ї години, з 22-ї години до 23-ї години);

✔️ 0,4 тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години).

Нагадаємо, що простежити історію нарахувань і оплат, а також завантажити та роздрукувати рахунок за спожиту електроенергію Ви можете за кілька кліків у особистому кабінеті «ЕНЕРА СУМИ».

 

 

Джерело: сайт компанії “ЕНЕРА СУМИ”

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору