Сервис Центр

За утримання рогатої худоби жителі Сумщини отримають дотації

 Поділитися

Поділитися в

Спеціальна бюджетна дотація надається фізичним особам за вирощування молодняку великої рогатої худоби. Кошти вже спрямовані на рахунки структурних підрозділів облдержадміністрацій для виплати населенню. Така підтримка буде надана 130,7 тис. фізичних осіб за вирощування 214,9 тис. голів великої рогатої худоби.

Зокрема, 213,9 тис. телят народжені в господарствах населення та 985 телят – закуплені. За результатами поданих від Сумської області до 1 травня документів для надання фізичним особам спеціальної бюджетної дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби 2628 домогосподарствам сільського населення, які утримують 4414 голів молодняка великої рогатої худоби нараховано бюджетну дотацію на суму 6 441,100 тис. грн.

Нагадаємо, така дотація надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняку великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

Довідково: на 2019 рік Державним бюджетом України за програмою «Державна підтримка тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)» передбачено видатки на суму 3 500,0 млн грн, з яких 700,0 млн грн за напрямом дотація за молодняк.

Джерело: sm.gov.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору