За тиждень в області відновили понад 23 тисячі квадратних метрів дорожнього покриття
Поділитися в
Копіювати посилання
На автомобільних дорогах державного значення Сумської області тривають роботи з відновлення дорожнього покриття. Основна мета – забезпечення безперебійного транспортного сполучення між громадами, містами та областями, а також підвищення безпеки дорожнього руху, інформує Сумська ОВА.
Роботи з влаштування нового суцільного шару асфальтобетонного покриття проводилися на автомобільних дорогах:
– Н-07 Київ – Суми – Юнаківка;
– Р-61 Батурин – Конотоп – Суми;
– Н-12 Суми – Полтава.
Також дорожники виконували ямковий ремонт гарячим асфальтобетоном та струменевим методом на дорогах:
– Н-12 Суми – Полтава;
– Р-60 Кролевець – Конотоп – Ромни – Пирятин;
– Т-19-04 Білопілля – Терни – Липова Долина;
– Т-19-06 КПП «Рижівка» – Білопілля – Жовтневе – Лебедин – Лантратівка;
– Т-19-09 Суми – Лебедин;
– Т-19-11 Мутин – Путивль;
– Т-19-13 Ромни – Липова Долина – Тростянець – Мезенівка;
– Т-19-14 Хмелів – Чернеча Слобода – Буринь.
Водіїв закликають бути уважними та обережними на ділянках, де тривають ремонтні роботи: завчасно знижувати швидкість, дотримуватися вимог дорожніх знаків і розмітки, а також враховувати роботу спецтехніки та присутність дорожніх працівників.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: