За позовом прокуратури на Шосткинщині суд зобов’язав підприємця повернути державі земельну ділянку з водним об’єктом, вартістю 76 млн. грн.

Прокуратура 16:57, 22.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

 За позовом Шосткинської окружної прокуратури суд зобов’язав фізичну особу-підприємця повернути державі землю з водним об’єктом вартістю 76 млн грн., повідомляє пресслужба обласної прокуратури.
Прокуратурою встановлено, що підприємцю ще у 2007 році передано в строкове платне користування земельну ділянку з розташованим на ній водним об’єктом для рибогосподарських потреб загальною площею 22,6 га, в тому числі 19,5 га ставок за межами населеного пункту Ямпільської селищної ради. Однак орендар вже майже 4 роки не сплачує орендну плату. Оскільки підприємець систематичне не виконує умови договору оренди землі та грубо порушує законні права орендодавця, прокуратура звернулась до суду із позовом для захисту інтересів держави в особі Ямпільської селищної ради.
 Господарський суд Сумської області погодився з доводами прокурора та зобов’язав підприємця припинити шляхом розірвання договір оренди землі з розташованим на ній водним об’єктом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору