З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, приріст надходжень місцевих бюджетів на Сумщині скоротився з 24% до 2,6%

Влада, Фінанси 09:32, 4.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

 Учора, 3 травня, обласна військова адміністрація провела онлайн-зустріч з питання виконання місцевих бюджетів області за 4 місяці поточного року за участю керівників РВА та окремих територіальних громад, повідомляє перший заступник голови Сумської ОВА Тарас Савченко.
 Згідно аналітичних даних Департаменту фінансів ОВА, за січень-лютий цього року приріст надходжень по місцевих бюджетах області (порівняно з відповідним періодом 2021 р.) становив 24%, що давало підстави розраховувати на істотні понадпланові надходження. Проте, за результатами роботи протягом 4-х місяців даний показник скоротився до 2,6%.
 З огляду на уповільнення темпів наповнення місцевих бюджетів, обласна та місцева влада планує, як забезпечити безперебійне функціонування соціальної інфраструктури, визначення пріоритетності видатків, а також пошук та залучення додаткових фінансових ресурсів.
Під час зустрічі проаналізували досвід роботи із наповнення та збалансування місцевих бюджетів територіальних громад, окреслили шляхи вирішення проблемних питань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору