З обігу вилучають масло Пустомитівського молокозаводу, який напівзруйнований і насправді не працює, – Держпродспоживслужба Сумщини

 Поділитися

Поділитися в

 Головне управління Держпродспоживслужби у Сумській області інформує, що у Тернопільській області під час проведення позапланового заходу в одному із торгівельних закладів міста Тернопіль, спеціалістами Держпродспоживслужби було виявлено реалізацію  солодковершкового масла, виробництва ТОВ «Пустомитівський молокозавод», без належних супровідних документів, виготовлених на потужності, що не отримала експлуатаційний дозвіл.

 – За даними державного реєстру потужностей операторів ринку на які видано експлуатаційні дозволи в Рівненській області встановлено, що оператор ринку ТОВ «Пустомитівський молокозавод» (с. Пустомити, Гощанського району, Рівненської області) не отримував експлуатаційного дозволу на виробництво та зберігання харчових продуктів тваринного походження. Як проінформувало Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, ТОВ «Пустомитівський молокозавод» перебуває у напівзруйнованому стані та не працює.

Головним державним ветеринарним інспектором Тернопільської області прийнято Рішення про вилучення з обігу вищезазначених харчових продуктів, – йдеться у повідомленні.

Держпродспоживслужба закликає до пильності всіх небайдужих. При виявленні у продажу в Сумах та Сумській області масла «Поліське Селянське» солодковершкове, 73%, вага 200 г, та масла «Поліське Екстра», 82,5 % вага – 200 г., виробництва ТОВ «Пустомитівський молокозавод», адреса потужностей виробництва: Рівненська обл., Гощанський район, с. Пустомити, вул. Лесі Українки, 85, просять терміново інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Адреса для контактування : вул. Лихвінської стінки, 25, м. Суми, 40021; e-mail: post@dpss-sumy.gov.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору