Юному віолончелісту з Шостки, який під час війни виїхав до Польщі, поляки допомогли знайти інструмент і привезли за 400 км

 Поділитися

Поділитися в

 Учень класу віолончелі Шосткинської дитячої школи мистецтв Микола з початком повномасштабного вторгнення рф в Україну, був змушений разом з родиною покинути дім і переїхати до Польщі. Але віолончель взяти з собою не зміг. Щоб продовжити онлайн-заняття з викладачем із Шостки Любов’ю Скегою, довелось шукати інструмент у Польщі.  Поляки не лише допомогли у пошуку, а й привезли безкоштовно інструмент талановитому хлопцю аж за 400 км!

– Війна… Скільки людей вимушені покинути свої домівки… Страх, переживання, біль, страждання принесли нам ці “асвабадітєлі”…  Мій учень Миколка виїхав з мамою у Польщу, яка гостинно приймає всіх українців… Звісно, інструмент взяти з собою було неможливо… Ми зайнялись пошуком віолончелі, щоб продовжити заняття… Це було дуже не просто… І ось, наша мрія здійснилась! Миколка безмежно щасливий! А це щастя нам подарувала Olena Zhurova-Tsolka! Олена знайшла цей інструмент, і особисто привезла його, незважаючи на те, що їхати треба було майже 400 км! Ми дуже вдячні Олені за допомогу, за її щирість та чуйність. Вдячні всім-всім… Знаю, що є хазяїн віолончелі, який дав нам користуватися безкоштовно… Був інструмент і у майстра… І ось – віолончель, новий смичок, чохол, каніфоль – повний комплект – в наших руках!!! Сьогодні вже був перший урок!!! У нас все добре!!! – розповідає Любов Скега.
 Olena Zhurova-Tsolka, яка допомогла знайти віолончель для Миколи, повідомила, що власниця віолончелі, яка надала у безкоштовне користування інструмент шосткинцю, – пані Małgorzata Machalska, яка робила і робить все для того, щоб українські дітки мали інструменти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору