Яким буде початок навчального року на Сумщині? Обласна комісія ухвалила рекомендації

Безпека, Влада, Освіта 22:28, 31.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Як інформує голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький, обласна комісія разом з освітянами, головами громад, представниками ДСНС, поліції, ухвалила наступні рекомендації щодо початку нового навчального року на Сумщині.

Виключно в онлайн форматі розпочинають новий навчальний рік і проводитимуть уроки:

  • заклади освіти, які розташовані у 25-кілометровій зоні від кордону;
  • в громадах, які знаходяться в зоні бойових дій;
  • заклади, в яких відсутні укриття.

Чотири заклади освіти в області будуть навчатись в офлайн режимі.

Для всіх інших закладів обрано чотири моделі навчання: очна, дистанційна, змішана, індивідуальна (домашня) або екстернат.

Комісійно визначились, що всі ці форми наразі прийнятні в 26 громадах Сумщини, які розташовані на відносно безпечних територіях (не у зоні бойових дій).

На змішаній формі навчання також діятиме наскрізне навчання – вихід для закладів, де частина батьків за офлайн, а частина за онлайн.
Діти можуть навчатися синхронно у різному форматі. Частина – з класу, інші – дистанційного. Форма впроваджується, якщо дозволяють технічні можливості школи.

Протягом навчального року формати можуть змінюватись.

В будь-якому разі, очно чи дистанційно завтра розпочинається навчальний процес. Як саме навчатимуться діти – вирішувати батькам. Задача влади і навчальних закладів – забезпечити можливість, створити умови для будь-якої з форм навчання.
Маю прохання до учасників освітнього процесу: не обговорювати у соцмережах форми навчання у вашому закладі, називаючи його. Усі питання щодо здобуття освіти вашою дитиною вирішуються виключно особисто, – зазначив Живицький.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору