В Шостке ощущался едкий неприятный запах

 Поділитися

Поділитися в

Сегодня, 5 февраля, около 17.00, в районе плавательного бассейна и улиц Шевченко, Свемовской, Черниговской был слышен едкий неприятный запах. Об этом в своем блоге сообщил журналист Вячеслав Павленко.

Он проинформировал заместителя городского головы Ольгу Ткаченко. Зам. мэра рассказала, что в исполком уже звонили по этому поводу еще двое граждан.

«Разом з нею вирішили виїхати в район заводу хімічних реактивів з метою знайти джерело забруднювання повітря у нашому місті. Перебуваючи в районі прохідної заводу хімічних реактивів ми з Ольгою Ткаченко відчували їдкий запах хімічної речовини, від якого «першило» у горлі, він викликав кашель», – пишет журналист.

Вячеслав Павленко сообщает, что едкий запах также ощущали жители Садового микрорайона: улиц Семьи Кривоносов (бывшая ул. Парижской Коммуны), Леси Украинский, Кленовой.

О загрязнении воздуха сразу было сообщено в экологическую инспекцию, санитарно-лабораторную службу, службу спасения «101». Работники ГСЧС выехали к проходной завода химических реактивов для экспресс-отбора проб воздуха.

«За результати експрес-досліджень в повітрі аміаку, хлору та сірководню не виявлено.  Для проведення перевірки та належного реагування по факту забруднення повітря у нашому місті звернувся до Державної екологічної інспекції з відповідною заявою.  Якщо у когось з мешканців нашого міста буде ще додаткова інформація з цього приводу, прошу її надсилати на мою електронну адресу: 2360914771@mail.gov.ua», – написал Вячеслав Павленко.         

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору