В райгосадминистрации обсуждали вопрос возобновления работы ДП «Шосткаторф»

Виробництво, Влада 15:42, 31.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Глава районной государственной администрации Виктор Ждамиров встретился с представителями ГК «Укрторф».

По информации РГА, в ходе совещания по возобновлению производственной деятельности дочернего предприятия «Шосткаторф» и. о. директора ГП «Сумыторф» Петр Чернышев представил нового исполняющего обязанности директора «Шосткаторф» Вадима Снежко.

«Відновлення втраченої документації необхідної для видобутку торфу на Шосткинщині триває. Ініціативу відродження галузі підтримали ще минулого року на всіх рівнях влади. На ці потреби, за сприяння народного депутата України Ігоря Молотка в державному бюджеті було зарезервовано 15 мільйонів гривень. Фахівці ДК «Укрторф» обстежили ділянки з покладами торфу на території Клишківської сільської ради площею 38 га і 39,5 га та Бичихівську ділянку площею 30,2 га на території Вовнянської сільської ради», – проинформировали в райгосадминистрации.

По информации Государственной службы геологии и недр Украины, на территории Шосткинщины всего разведано территорий с залежами торфа на площади более 500 га. Наиболее перспективными для разработки в настоящее время определены залежи на территории Клышковского сельского совета.

Предприятие «Шосткаторф» намерено начать укомплектовывать штат работников и реализацию торфокрошки, а именно 4 тыс. тонн, которая хранится на территории предприятия.

По информации Вадима Снежко, всего планируется создать до 70 рабочих мест, будет приобретено оборудование для полного цикла производства торфобрикетов и субстрата.

«На даний момент, зменшуючи обсяг споживання газу, логічно було б використовувати ресурс, який є на нашій території. Технологічні процеси забезпечують можливість заміщати ним дороге паливо. До всього це ще й певний спектр соціальних гарантій для жителів району. Тож адміністративну підтримку із земельних та загальних питань торфопідприємству, зі свого боку, ми продовжимо забезпечувати», – отметил Виктор Ждамиров.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору