Сервис Центр

В истории со льготой шосткинскому активисту всплывают всё новые подробности

Суспільство 17:22, 24.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

На сессионном заседании, состоявшемся в середине декабря, развернулась дискуссия о предоставлении льготы на оплату жилищно-коммунальных услуг известному шосткинскому активисту. Речь шла о Виталии Ляшке. Об этом в своем блоге сообщил журналист Вячеслав Павленко.

В своей очередной публикации он напомнил, что на основании справки, выданной добровольческим украинским корпусом «Правый сектор» предоставлена льгота в размере 75% по оплате жилищно-коммунальных услуг Ляшку В. О., который принимал участие в АТО в составе добровольческих формирований, но не имеет статуса участника боевых действий.

Вячеслав Павленко сообщил: в справке было указано, что Ляшок В.О. «с 18.08.2014 г. по 20.11.2014 г. в Песках находился в зоне проведения АТО в составе 5-го Отдельного Батальона Добровольческого Украинского Корпуса «Правый сектор».

«З власних джерел отримано відомості, які свідчать про те, що 01.10.2014 Ляшок В.О. в шосткинський податковій отримує рішення про реєстрацію громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону «ШОСТКИНСЬКА ВАРТА».

Окрім цього, ВІТАЛІЙ ЛЯШОК виступає на каналі телерадіокомпанії «Акцент» в Інформаційній програмі «День» за: 08.09.2014 (На патріотичному мітингу шосткинці обговорювали ситуацію на сході України, критикували Путіна та читали  вірші Шевченка), 14.10.2014 (Представники «Правого Сектору» відправили теплі речі шосткинським бійцям), 03.11.2014 (Представники «Правого сектору» на мітингу вимагали скасувати недоторканність народних депутатів, які скоїли злочин проти України), 11.11.2014 (Віталій Ляшок згадує товариша по зброї).

Разом з тим, 13.10.2014 ЛЯШОК В.О. готує гуманітарку до відправки. На своїй сторінці у Фейсбуці про це він повідомляє: «Пояснюю: бої в Пісках не припинилися. Там наші хлопці воюють, поки ми тут виборами займаємось. Вони повинні бути в теплі і накормлені. До тогож у нас 300-й. Треба йому допомогти… Ну ось вирішили викласти фотки підготовки гуманітарки до відправки».

Також, 01.11.2014 представники Шосткинського Правого сектору подякували своїм виборцям, зібравшись на площі біля податкової. На фото також є ВІТАЛІЙ ЛЯШОК. «Ви зробили правильний вибір. Ми не зраджуємо і завжди тримаємо слово. Ви зробили правильний вибір» (Віталій Ляшок),- таким чином подякував виборцям він на своїй сторінці у Фейсбуці.

У пості від 09.11.2014 ЛЯШОК В.О. сповіщає: «У п’ятницю був у Києві. Пішов на вулицю Героїв Небесної Сотні. Згадалися ті події». До речі, 09.11.2014 була неділя, звісно, що п’ятниця – це 07.11.2014.

Цікаву інформацію надав ВОЛОДИМИР ЧАЙКА, а саме: що з 26.08.2014 протягом тижня він разом з ВІТАЛІЄМ ЛЯШКОМ фарбував міст у с. Пирогівка, та те, що 14-17.10.2014 останній проживав у готелі «Хімік» в Сумах.

У зв’язку з цим виникає суттєве запитання про перебування ВІТАЛІЯ ЛЯШКА в АТО, якщо майже увесь час він то фарбує міст у Пирогівці, то бере участь у виборах, то виступає на каналі ТРК «Акцент».

Сподіваюсь, що на ці та інші запитання нададуть відповідь правоохоронні органи, куди я звертаюсь з відповідною заявою», – написал в своем блоге Вячеслав Павленко.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору