Дерматолог
Авто Світ

У Воронізькому будинку-інтернаті тепло відзначили День вишиванки

Свято 14:32, 21.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 21 травня, Україна відзначає День вишиванки. Приємно, бачити, що у Шостці це свято активно підтримують не лише чиновники та працівники закладів культури й освіти, а й решта містян, які сьогодні одягли національне вбрання.

Не оминуло свято й Воронізький будинок-інтернат для громадян похилого віку та людей з інвалідністю. Сьогодні там відбувся яскравий та емоційний захід. Колектив закладу та підопічні дотрималися дрес-коду – одягли вишиванки. А місцеві таланти на фоні тематичної фотозони подарували присутнім патріотичний концерт. 

Після душевних виступів на всіх чекало справжнє свято смаку — тепле чаювання з запашним караваєм, апетитними пиріжками та свіжими ватрушками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору