У Шостці збирають кошти для інструментів та устаткування підрозділу земляків-захисників. Долучайтеся!

 Поділитися

Поділитися в

 Відома у Шостці волонтерка Аліна Гончарова з перших днів повномасшабної війни долучилась до ВО “Шостка”. Щодня, лишаючи своїх маленьких донечок з бабусями, вона йде проводити розіграші, акції, збираючи кошти й дістаючи необхідне обладнання, амуніцію, медикаменти для захисників; налагоджує співпрацю з міжнародними благодійниками, допомагає у доставці вантажів для діток на окупованих територіях та переселенців, усіх, хто потрапив у скрутне становище і звертається за допомогою.
 Зараз волонтерка сама потребує підтримки. Її чоловік вже майже рік обороняє Україну у лавах ЗСУ. Його підрозділу, який нині на Сході України, необхідне устаткування та інструмент, щоб наближати перемогу. Багато з необхідних речей родина досі купувала власним коштом. На інструменти та устаткування підрозділ і  сам зібрав левову частку необхідної суми, залишилось дозбирати лише 10 тисяч гривень.
 До речі, у чоловіка Аліни, захисника, сьогодні ще й День народження! Змога придбати необхідне для підрозділу устаткування було б для нього бажаним подарунком.
Карти для донатів:
5168 7574 0250 0062 – Приват банк;
5375 4141 3142 5661 – Моно – Гончарова Аліна Олександрівна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору