У Шостці ювенальні поліцейські разом з дітьми виготовили обереги для військових ЗСУ

 Поділитися

Поділитися в

 Днями ювенальні поліцейські разом із представниками молодіжної дорадчої ради при міському голові Шостки виготовляли вишиті обереги, у яких зашифроване ім’я майбутнього власника, так званий QR-код. Їх у подальшому планують передати військовослужбовцям ЗСУ на передову, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області
 Зараз у світі вишивка сприймається як декоративний елемент, проте для наших предків вона мала велике сакральне значення: композиції «читали» як книги. Кожна літера – це вишитий символ, кожен символ – це потужний оберіг.
 У схемі українського орнаменту, який нагадує QR-код, можна зашифрувати слова, назви міст та власне ім’я. Тож діти разом із поліцейською вирішили виготовити індивідуальні обереги для військовослужбовців, використовуючи елементи бродівського письма.
 За задумом обереги будуть у вигляді погону, проте, замість військового звання, на ньому буде зашифроване у вишивці ім’я власника.
 Правоохорониця та діти, які стали ініціаторами цього творчого задуму, з задоволенням занурилися в роботу, яка потребує витримки та особливої уважності, адже вишивати потрібно хрестик у хрестик, інакше QR-код не зчитається.
 За працею дівчата і поспілкувалися, кожна поділилася своїми мріями та планами на майбутнє, а досвідчена поліцейська висловила поради, які допоможуть їм наблизитися до задуманого.
Час пройшов у затишній і душевній атмосфері, який приніс задоволення всім учасникам цієї творчої роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору