У Шосткинському районі пройшли командно-штабні навчання

Безпека, Влада 14:23, 17.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

 За рішенням голови Сумської обласної військової адміністрації Володимира Артюха у Шосткинському районі пройшли командно-штабні навчання, повідомляє Шосткинська районна військова адміністрація.
 Участь у навчаннях з практичним відпрацюванням заходів захисту населення Шосткинського району при виникненні надзвичайної ситуації військового характеру, пов’язаної з застосуванням зброї масового ураження взяли тимчасово виконуючий обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Оксана Тарасюк, голова Шосткинської районної ради, працівники РДА, голови та відповідальні працівники з питань цивільного захисту населення територіальних громад, керівники контролюючих та правоохоронних органів Шосткинського району.
Ворог підступний, він обстрілює мирних жителів громад Шосткинщини. Тому пріоритетний обов’язок влади на прикордонні це спільними зусиллями вберегти життя і здоров’я жителів та бути готовими до будь-яких надзвичайних ситуацій, – зазначила, відкриваючи навчання, Оксана Тарасюк.
 Під час командно-штабних навчань пройшли заняття щодо захисту населення від зброї масового ураження, використання індивідуальних та колективних засобів захисту, відпрацювання алгоритму дій, методики проведення необхідних розрахунків.
 Навчання складалися з теоретичної частини, а також практичних завдань (розглядалися конкретні надзвичайні ситуації, до вирішення яких залучаються всі учасники навчань).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору