У Шосткинському коледжі Кожедуба приймають акумулятори від старих ґаджетів та техніки: роблять ліхтарики й павербанки для ЗСУ

 Поділитися

Поділитися в

 Шосткинський фаховий коледж ім. І. Кожедуба СумДУ проводить акцію “Світло для ЗСУ”. У рамках акції триває збір акумуляторів від мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків, фотоапаратів, використаних електронних цигарок, щоб зробити ліхтарики та павербанки для нашої армії, повідомляє Шосткинський коледж.
 – Дякуємо всім хто вже долучився до акції. І не тільки з акумуляторами, а й зі старою непотрібною електронікою – все стане в нагоді для світлих справ. З використаної електронної цигарки з невеликими доробками виходить дуже класний ліхтарик (на фото). Вже віддали декілька таких хлопцям з місцевих підрозділів територіальної оборони. Продовжуємо далі! Все буде Україна! – розповідають у коледжі.
 Приносити акумулятори й стару непотрібну електроніку всі бажаючі можуть у Шосткинський фаховий коледж ім. І. Кожедуба СумДУ на вул. Інститутську, 1. Залишають принесене у боксах на вході до 1 та 2 корпусів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору