У Шосткинській громаді працюють мобільні оперативні групи, що проводять дезінфекційні заходи

Здоров'я 12:33, 23.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

 Зважаючи на воєнний час, епідемічна ситуація на території Шосткинської громади визначається як нестійка: рівень захворювання людей на інфекційні хвороби не перевищує середні багаторічні показники, проте є сприятливі умови для поширення цих хвороб. Про це повідомляє Шосткинський районний відділ Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб.
– Від початку воєнних дій на базі Шосткинського районного відділу ДУ «Сумський ОЦКПХ МОЗ» функціонують мобільні оперативні групи, зокрема дезінфекційна бригада, завдання якої – проведення комплексу заходів, спрямованих на знищення у середовищі життєдіяльності людини збудників інфекційних хвороб.
Дезінфекційні заходи проводяться з обов’язковим врахуванням механізму передачі збудника конкретної інфекції, ступеню можливого забруднення навколишнього середовища та інших епідеміологічних особливостей.
Так, в осередках інфекцій дихальних шляхів проводять дезінфекцію, в осередках паразитарних тифів — дезінсекцію, кишкових інфекцій — дезінфекцію та дезінсекцію, а в осередках зоонозних інфекцій проводять дезінфекцію, дезінсекцію та дератизацію.
Працюємо задля усунення ризиків для здоров’я населення, – зазначають фахівці відділу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору