У обласній адміністрації поінформували, де зараз та в якому стані 167 підопічних Свеського психоневрологічного інтернату, який розбомбили росіяни

 Поділитися

Поділитися в

На офіційному сайті ОВА інформують, що у зв’язку з пошкодженням внаслідок авіаудару житлових та господарських будівель Комунальної установи Сумської обласної ради «Свеський психоневрологічний інтернат», неможливістю подальшого проживання підопічних та надання їм комунальних послуг з метою збереження їх життя та здоров’я розпорядженням голови Сумської ОВА від 16 квітня було доручено Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації спільно з управлінням охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації 16.04.2023 забезпечити переміщення підопічних інтернату в інші заклади для поселення.

Наразі усі 167 підопічних інтернату поселені у різних медичних та соціальних закладах. Вони отримують належні медико-соціальні послуги відповідно до чинного законодавства.

«Я дякую усім причетним до евакуації підопічних інтернату – працівникам поліції, ДСНС, керівництву райдержадміністрації, територіальної громади, працівникам соціального захисту, медикам. Завдяки злагодженій роботі ми змогли оперативно допомогти людям, які в цю Великодню ніч потребували нашої підтримки», – підкреслив Володимир Артюх.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору