У міськвиконкомі повідомили про роботу первинної ланки медичної допомоги, захворюваність населення на COVID-19 та розподіл гуманітарних ліків + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Питання про роботу первинної ланки медичної допомоги у Шостці розглядалося вчора, 11 квітня, на апаратній нараді при міському голові у міськвиконкомі.

Директор Шосткинського центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Жук поінформував, що наразі заклад працює повний робочий день, відповідно графіку:

Медичні працівники усі на місцях, громаду ніхто не покинув. Ми надаємо зараз повний перелік послуг первинної медичної допомоги.

Крім того, він повідомив, що у закладі також наявна певна кількість медичних препаратів з гуманітарної допомоги – жарознижувальні, знеболюючі, протизапальні засоби, антибіотики. Пацієнти, які їх потребують, звертаються до свого сімейного лікаря і отримують ці ліки безкоштовно.

Олександр Жук також розповів, що у Шосткинському центрі ПМСД наразі немає заборгованості із заробітної плати, вже нараховують навіть аванс.

Відійшла на другий план і проблема з коронавірусною хворобою. Мешканці нашої громади ще хворіють, але не багато. У Шосткинському центрі ПМСД амбулаторно лікуються 6 хворих на COVID-19 (4 – мешканці міста, 2 – з сіл). Проходить і вакцинація від COVID-19, але звертається поки також небагато.

Шосткинський міський голова Микола Нога звернув увагу очільника Шосткинського центру ПМСД на розподіл гуманітарної допомоги, яка надається у вигляді медичних препаратів:

– Вона повинна більш справедливо розподілятися серед населення, – зазначив Микола Петрович.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору