Третього квітня заплановано відключення від електропостачання Сумської телевежі Концерну РРТ

 Поділитися

Поділитися в

Заборгованість Сумської радіотелевізійної передавальної станції Сумської філії Концерну РРТ за спожиту в січні-лютому електроенергію становить більше 262 тисяч гривень. У звязку з цим постачальна компанія ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» подала до оператора системи розподілу ПАТ «Сумиобленерго» заявку на відключення обєкта від електропостачання.

За зверненням ТОВ «ЕНЕРА СУМИ», 19 березня 2019 року Сумська філія Концерну РРТ у Сумах отримала від ПАТ «Сумиобленерго» попередження про припинення електропостачання.

Відповідно до вимог Правил роздрібного ринку електричної енергії відключення об’єкта має відбутися 3 квітня 2019 року. Якщо споживач сплатить заборгованість, яка виникла за 3 місяці поспіль, то заплановане знеструмлення скасується.

Враховуючи відсутність оплати за спожиту в березні електроенергію, загальна заборгованість СФ Концерну РРТ у Сумах становить більше 337 тисяч гривень.

Керівництво ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» звертається до споживача з проханням віднайти кошти для сплати боргу, аби жителі Сумщини не залишились без радіо і телебачення.

Нагадаємо, що на 28 квітня поточного року було заплановано відключення Сумської філії Концерну РРТ у Шостці. Споживач частково сплатив борг, відтак знеструмлення не відбулося. Разом з тим, наголошуємо, що лише стовідсоткова оплата за спожиту електроенергію гарантує безперебійне електропостачання.

Білопільська і Тростянецька РТПС розрахувалися за електроенергію, спожиту в січні та лютому поточного року. Наразі вони мають сплатити за березень більше 171 тисячі гривень та понад 167 тисяч гривень відповідно.

 

 

Джерело: сайт компанії “ЕНЕРА СУМИ”

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору