Сумщина зібрала понад мільйон тон зерна нового врожаю
Поділитися в
Копіювати посилання
Аграрії області завершують збирання ранніх зернових і зернобобових культур.
Цьогоріч намолочено понад 1 мільйон тонн зерна з майже 200 тисяч гектарів. Середня врожайність вища, ніж торік.
Найбільшу частку становить озима пшениця. Також зібрано ячмінь, горох та ріпак.
«Кожен гектар цього врожаю вирощений у складних умовах – під щоденними повітряними тривогами та загрозами обстрілів. Попри ризики, аграрії продовжують виходити в поле і робити свою роботу. Цей врожай – внесок Сумщини у продовольчу безпеку України. Щиро дякую кожному аграрію за силу, витримку й відданість своїй справі», – зазначив голова Сумської ОВА Олег Григоров.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: