Дерматолог
Авто Світ

Сумщина зібрала понад мільйон тон зерна нового врожаю

Аграрний сектор 09:59, 28.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Аграрії області завершують збирання ранніх зернових і зернобобових культур.

Цьогоріч намолочено понад 1 мільйон тонн зерна з майже 200 тисяч гектарів. Середня врожайність вища, ніж торік.

Найбільшу частку становить озима пшениця. Також зібрано ячмінь, горох та ріпак.

«Кожен гектар цього врожаю вирощений у складних умовах – під щоденними повітряними тривогами та загрозами обстрілів. Попри ризики, аграрії продовжують виходити в поле і робити свою роботу. Цей врожай – внесок Сумщини у продовольчу безпеку України. Щиро дякую кожному аграрію за силу, витримку й відданість своїй справі», – зазначив голова Сумської ОВА Олег Григоров.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору