Мелт. Торговое обурудование

Шосткинці у складі збірної області здобули нагороди на Кубку України з легкої атлетики серед ветеранів

Знай наших!, Спорт 17:00, 20.12.2021

Вихідними, 18-19 грудня, у Києві пройшов Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні. У складі команди від Сумщини взяли участь і шосткинці – Володимир Мироненко та Семен Шульга.

Змагання проходили два дні. За першість змагалися ветерани легкої атлетики, віком від 35 років з різних областей України. І хоча, за умовами змагань, у складі збірних повинно було бути по 14 учасників, Сумщину представляли лише дев’ятеро. Крім шосткинців, ще були представники Сум, Лебедина, Ромнів, Свеси.

Володимир Мироненко біг дистанції 1,5 та 3 км. На дистанції 1,5 км Володимир Мироненко став переможцем, і також першим залишився у своїй віковій категорії 50-55 років. Дистанцію 3 км Володимир здолав за 10,37 хв. і лідирував, але у своїй віковій групі посів друге місце.

67-річний Семен Шульга брав участь у забігах на короткі дистанції 60 м, 400 м та 800 м. На дистанції 60 та 400 метрів він став срібним призером. У забігу на 800 метрів – переможцем.

20-21 грудня, Семен Шульга вже бере участь у Чемпіонаті Сумської області з легкої атлетики. А Володимир Мироненко готується до чергового забігу у Києві в січні.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!