Шосткинські дзюдоїсти повернулися з нагородами з Всеукраїнського турніру
Поділитися в
Копіювати посилання
4 жовтня в Ромнах відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат. Змагання присвячені пам’яті воїнів, які загинули при виконанні військових обов’язків – Героя України полковника Олександра Аніщенка та народного героя капітана Максима Савченка.
Шосткинські дзюдоїсти вибороли такі призові місця:
І місця – Ярослав Небилиця, Анна Терещенко;
ІІ місця – Денис Боклаг, Тимофій Попов, Кіра Коструба;
ІІІ місця – Макар Коструба, Максим Ахременко, Артем Терещенко, Владислав Носовський, Аріна Корж, Марія Жабченко.
Тренер – Олександр Сулім.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: