Дерматолог
Авто Світ

Шосткинські дзюдоїсти повернулися з нагородами з Всеукраїнського турніру

Суспільство 14:18, 7.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

4 жовтня в Ромнах відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат. Змагання присвячені пам’яті воїнів, які загинули при виконанні військових обов’язків – Героя України полковника Олександра Аніщенка та народного героя капітана Максима Савченка.

Шосткинські дзюдоїсти вибороли такі призові місця:

І місця – Ярослав Небилиця, Анна Терещенко;

ІІ місця – Денис Боклаг, Тимофій Попов, Кіра Коструба;

ІІІ місця – Макар Коструба, Максим Ахременко, Артем Терещенко, Владислав Носовський, Аріна Корж, Марія Жабченко.

Тренер – Олександр Сулім.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору