Шосткинська КДЮСШ “Барса” стала кращою серед спортивних шкіл Сумщини + Відео

Влада, Громада, Спорт 18:32, 6.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Щороку Управлінням молоді та спорту Сумської обласної адміністрації проводить підсумки роботи спортивних шкіл за рік.

– Наприкінці грудня ми подаємо результати наших спортсменів. Таким чином наші спортсмени набрали певну кількість балів, що дало можливість зайняти перше місце в області, – розповідає Алла Дейко, директор КДЮСШ «Барса».

Щодо найвищих досягнень, то спортивна школа має дуже багато майстрів спорту, кандидатів у майстри спорту, членів Національної збірної команди України з таких видів спорту як хокей на траві, стрибки на акробатичній доріжці, лижні гонки…

– Цьогоріч почалась «Гімназіада». Наше перше досягнення – це досягнення юних лижників, які привезли з Гімназіади 15 медалей і завоювали для Сумської області перше місце. Нещодавно відбулися змагання з дзюдо, де наша вихованка стала третьою. Досягнення у певній мірі є. Зараз наші спортсмени готуються у складі збірної команди області з легкої атлетики. Я хочу висловити вдячність нашим тренерам, які внесли великий внесок у розвиток спорту в місті Шостка. Я думаю, в подальшому це сприятиме розвиткові нашої громади, і у нас буде більше залучено дітей до занять спортом. Велике побажання і нашим юним спортсменам іти до своєї мети і бути чемпіонами! – ділиться Алла Дейко.

Іще одна гарна новина: завдяки міському голові, депутатському корпусу у нас розпочався ремонт підтрибунного приміщення на стадіоні «Свема». За словами директора КДЮСШ «Барса», це великий подарунок для дітей та тренерів. Вже зараз спортсмени відділення «Лижних гонок» можуть зайняти оновлені світлі приміщення для занять спортом.

Крім того, у спортивному комплексі «Свема» встановлена лонжа для тих хто займається стрибками на акробатичній доріжці. Це дасть можливість юним шосткинським спортсменам змагатися на рівні Європи і світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору