Сервис Центр

Шосткинскую местную прокуратуру возглавил 27-летний уроженец Лебедина + Фото

Прокуратура 20:31, 4.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сегодня, 4 декабря, состоялось официальное представление новоназначенного руководителя Шосткинской местной прокуратуры.

Приказом Генерального прокурора от 30 ноября нынешнего года по рекомендации Совета прокуроров Украины на эту должность назначен юрист 1 класса Андрей Байдак.

Нового руководителя правоохранителям, городским и районным властям представил заместитель прокурора Сумской области Сергей Таранушич.

Незважаючи на те, що це досить молода людина, він вже показав себе у роботі, у процесуальному керівництві пов’язаному з розслідуванням кримінальних проваджень, у тому числі стосовно колишніх високопосадовців, стосовно керівників обласної прокуратури, – отметил зам. прокурора.

Андрей Байдак в свою очередь поблагодарил за доверие руководство Генеральной и областной прокуратуры и заверил, что приложит максимум усилий, «щоб спільно з колективом вибудувати конструктивну взаємодію з органами місцевої влади, правоохоронними органами для виконання завдань та функцій, передбачених Конституцією та законами України».

Новому руководителю, уроженцу Лебедина, 27 лет, но его послужной список весьма внушителен. Окончив в 2013 году Национальный университет «Юридическая академия Украины имени Ярослава Мудрого», в августе он уже был стажером следственного отдела прокуратуры Сум, затем – стажером в должности прокурора.

Після атестації також працював прокурором прокуратури Сум, старшим прокурором. Після проведення реформи та відкритого конкурсу за його результатами був призначений на посаду прокурора Сумської місцевої прокуратури. В серпні 2016 року призначений начальником Лебединського відділу Роменської місцевої прокуратури, через місяць переведений до прокуратури Сумської області на посаду начальника відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Сумської області, на якій працював 7 місяців. З квітня 2017 року по 30 листопада 2018 року працював на посаді начальника першого відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва, – рассказал Андрей Байдак.

На вопрос журналистов о возрасте, весьма юном для занимаемой должности, новый руководитель ответил следующее:

Вважаю, що вік у даному випадку не перепона, а зважаючи на ті проблеми, які зараз існують, він навпаки – мій додатковий бонус.

В интервью местным СМИ руководитель Шосткинской местной прокуратуры сообщил, что осуществлял процессуальное руководство ряда резонансных дел:

Це і відносно головного лікаря обласної психіатричної лікарні, внаслідок дій якого відбулось значне зниження температурного режиму у приміщеннях і померло 5 осіб. Також розслідувалось кримінальне провадження та направлено до суду відносно колишнього заступника голови адміністрації Президента Януковича, відносно голови благодійного фонду по захисту прав інвалідів, для організації якого виділили понад 120 авто і які в подальшому були ним реалізовані. Відносно колишнього заступника прокурора Сумської області, який використав підробний лікарняний листок. Ще одне провадження, яке вже в цьому році скероване до суду, стосувалось патрульних поліцейських, що наносили тілесні ушкодження чоловіку, який перебував у стані алкогольного сп’яніння… Можна багато ще перерахувати

Что касается первых шагов в новой должности, то Андрей Байдак отметил, что определится с ними в процессе деятельности, ведь сегодня он только начал знакомиться с коллективом и входить в курс дела.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору