Серед звільнених з російського полону – двоє прикордонників з “Бачівську”

Війна 15:40, 27.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

 Учора відбувся черговий обмін полоненими.

 За даними координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, в результаті обміну з полону повернулися ще 44 українці.
Серед них 42 військових і двоє цивільних. З полону повернулися також двоє чоловіків, чиї дружини були звільнені Координаційним штабом під час попередніх обмінів.
До ЗСУ належать 19 звільнених, до ДПСУ – 11, ВМС – 7, НГУ – 2, ТрО – 3. Серед наших вояків шестеро офіцерів та 37 солдатів та сержантів.
Звільнені військовослужбовці воювали, зокрема, в Маріуполі, на донецькому, херсонському, харківському, луганському та сумському напрямках. Серед них чимало поранених та з наслідками важких тортур. Звільнено з полону також військового хірурга, який оперував поранених у військовому шпиталі в Маріуполі та організував масову медичну допомогу. Одному зі звільнених, командирові відділення, загрожував так званий «суд» із ув’язненням на тривалий термін.

 Серед звільнених з полону троє – жителі Сумщини: Олександр Валерійович Чертенко та В’ячеслав Миколайович Крамаренко з міста Глухів, Денис Олександрович Маголенець з Краснопілля.

 – Загалом на 26 квітня з полону звільнено вже 2279 українців. У Координаційному штабі у взаємодії з Офісом Президента триває робота з підготовки наступних обмінів. Рекомендуємо дотримуватися режиму інформаційної тиші, – зазначають у координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору