Сервис Центр

Работа ОИК по 160 округу, в составе которого Шостка, несмотря на отсутствие секретаря, не заблокирована

Вибори 13:57, 18.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

Четыре окружные избирательные комиссии частично не неукомплектованы. Об этом рассказала координатор Гражданской сети ОПОРА в Сумской области Ольга Коренева.

За великим рахунком у нас нормально функціонують лише 157 та 162 – це Суми і Охтирка. В інших є багато проблем, зокрема 161 та 158 взагалі не можуть працювати на даний момент, тому що там у 161 немає заступника, а у 158 – і заступника, і секретаря. Тобто ці люди не виходять або відмовились від виконання своїх обов’язків. У 159-й заступник також відсутній, у 160-й немає секретаря. Це блокує весь процес подальший виборчий, тобто їм ще формувати дільничні виборчі комісії, а якщо вони не можуть провести засідання, щоб воно було повноправним і легітимним, то вони не можуть ухвалюватимуть рішення, — прокомментировала  Ольга Коренева.

Какова ситуация на сегодня с укомплектованием комиссий – спросили у четырех председателей ОИК, где были назначены заместитель или секретарь.

Заступника тільки призначили, а секретаря – немає ще. Перший, кого призначили, він зразу відмовився, потім «Свобода» призначила ще одного, який не давав згоди і відправив уже дві заяви на відмову, і досі ЦВК нічого не вирішує. Я вже пропонувала сама дати кандидатуру, вони сказали – ми самі призначимо, — рассказала глава ОИК №158 Нина Лазаренко.

 

Секретаря ще немає. Жінка з Нікополя, хвора у лікарні лежить після операції. Пообіцяли, що буде заміна. Три заміни відбулось, чекаємо, що буде четверта. Обираємо секретаря засідання на кожному засіданні, веде чоловік протокол. Але робота комісії не заблокована, активно працюємо, згідно календарного плану, провели три засідання, приймаємо рішення, документацію приймаємо відправляємо, — прокоментировала глава ОИК №160 Наталья Фролова.

 

У нас із 15 числа призначили секретаря і заступника. Завтра чи після завтра засідання буде, — рассказал глава ОИК №161 Анатолий Подрез.

Заступника немає. Спочатку там була одна жінка, а тоді відбулась заміна, але от уже на два засідання я запрошувала нового члена, якого замінили, але вона не з’являється на засідання, я думаю, можливо вона ще з’явиться, — рассказала глава ОИК №159 Татьяна Якименко.

Напомним, 21 июля должны состояться внеочередные парламентские выборы. Очередные выборы в Верховную Раду были запланированы на 27 октября этого года. Однако после избрания на пост главы государства Владимир Зеленский во время церемонии инаугурации объявил о роспуске Рады 8-го созыва и намерения провести выборы досрочно. До 20 июня кандидаты в народные депутаты могут подавать свои документы в ЦИК, а 25 июня – последний день регистрации.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору